į pradžią turinys susisiekite  
Atviras darbas su jaunimu » Jaunimas 2019 m.

_________________________________________________________________________________________________

Patirtis Galapaguose


                                 Projekto ,,Atverk duris galimybėms 2" vadovė, Eurodesk Lietuva savanorė Ugnė Jočytė kartu su Gabija Gasiūnaite savanoriavo Palūšėje vykusiame festivalyje „Galapagai" liepos 25-26 d. Merginos  jaunimui pasakojo apie Eurodesk tinklo veiklą, teikiamas galimybes, padėjo organizaciniuose darbuose. Savanorės  iš festivalio grįžo su dar daugiau žinių bei patirties.
                                Ugnė Jočytė: ,,Manau kiekvienas iš mūsų turėtų išbandyti savanorytę bei jos vis kitokias siūlomas galimybes. Visai nesvarbu, koks tai bus renginys! Kiekvieną kartą patirtis vis kita, o prisiminimai lieka ilgai, ypač, kai pakliūni į sau nepažįstamas, o gal labai nepriimtinas situacijas ir tiesiog privalai perlipti per save! Todėl kiekvienam linkiu išnaudoti savo vasarą produktyviai. O kilus klausimui visada atsakymą gali rasti #žinauviską portale. Sėkmės!" 

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-07-29


Turnyrai

 

Startavo projektas „Kartu mes jėga“. Liepos 19 d. vyko stalo teniso bei pool'o turnyrai. Laimėtojai apdovanoti prizais! Dėkojame už teisėjavimą Svajūnui Aleksiejui bei už organizavimą savanoriams Tautvidui Teišerskiui ir Ryčiui Žiukeliui.

 

Metodininkė G. Vošterytė, 2019-07-22


Mokymai

 

Liepos 10–11 dienomis vyko asmens bei komandinių įgūdžių mokymai. Jaunuoliai mokėsi dirbti savarankiškai bei vieni su kitais grupėse. Mokymų pabaigoje kiekvienas turėjo galimybę įsivertinti savo pažangą. Užduotis vedė jaunimo centro savanoris Tautvidas Teišerskis.

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-07-12


Mokymai-stovykla Žiobiškyje

 

Liepos 1–5 dienomis 20 jaunuolių grupė dalyvavo Rokiškio jaunimo centro organizuojamuose asmens ugdymo bei komandinių įgūdžių lavinimo mokymuose-stovykloje Žiobiškio turistinėje bazėje.

Jaunuolių komanda stovyklą pradėjo susipažinimo žaidimais, pirmosiomis grupinėmis užduotimis, kurioms vadovavo mokymų vadovė Joana Jazdauskaitė. Mokymų vadovei padėjo jaunimo centro savanoriai Miglė Jakuntavičiūtė ir Domantas Šinkūnas. Jaunimas susipažino vieni su kitais, pasidalino savo lūkesčiais, baimėmis, mokėsi dirbti komandoje, sužinojo, kas yra komforto zona ir kaip nebijoti iš jos išeiti.

Paaugliai lavino komandinius įgūdžius šių žaidimų pagalba: Liniuotė, Laikrodis,  X ir Y ir t. t. Be komandinių užsiėmimų jaunimas mokėsi pasitikėti vieni kitais, atlikdami įvairias užduotis. Pasitikėjimo žaidimas padėjo visiems jaunuoliams bendradarbiauti, sukurti vienas kitam patikimą bei saugią aplinką.

Save pažinti mokė įvairūs asmenybės testai, žaidimai, o pažinti kitus padėjo mokymų vadovės Joanos patarimai, kaip išgirsti, suprasti bei pastebėti kitus.

Paskutiniąją dieną vyko mokymų refleksija, kurios metu dalyviai atskleidė vieni kitiems, kaip jautėsi, ką išmoko, sužinojo bei pasidalino stovykloje įgyta patirtimi.

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-07-09


Patyriminis žygis baidarėmis

 

Birželio 22 d. grupė jaunuolių įveikė 15 km atstumą Kriaunos upe ir Sartų ežeru. Jaunuoliai pasitikrino ne tik fizines jėgas, bet tuo pačiu patobulino komandinius įgūdžius. Į namus grįžome pilni neišdildomų įspūdžių ir puikios nuotaikos.

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-06-25


Jaunimo centre jaunuoliai iš Rokiškio užimtumo tarnybos

 

Birželio 12 d. Jaunimo centre apsilankė jaunuoliai iš užimtumo tarnybos. Jaunimas susipažino su siūlomomis Jaunimo centro veiklomis ir sudalyvavo mini savęs pažinimo mokymuose. Džiaugiamės jaunuolių žingeidumu ir aktyvumu.

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-06-14


Jaunimo centre Rokiškio Senamiesčio progimnazijos 7 kl. mokiniai

 

Birželio 10 d. su Rokiškio jaunimo centro veiklomis susipažino Rokiškio Senamiesčio progimnazijos 7 klasės mokiniai. Mokiniai aktyviai ir noriai įsitraukė į komandos formavimo įgūdžių mini mokymus, kuriuos vedė Tautvydas Teišerskis. Džiaugiamės septintokų smalsumu ir aktyvumu.

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-06-12


Susitikimas su politologu L. Kojala

 

Birželio 5 d. keletas jaunuolių dalyvavo susitikime su politologu L. Kojala. Susitikimo metu buvo gvildenamos pabėgėlių, „Brexit‘o“ bei Euro zonos temos. Grįžome pasisėmę naujų žinių ir geros nuotaikos.

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-06-06


Jaunimo centre aštuntokai

 

Birželio 4 d. jaunimo centrą aplankė Rokiškio Senamiesčio progimnazijos aštuntokai, kurie buvo supažindinti su centro veikla. Mokiniai aktyviai įsitraukė į komandinio darbo įgūdžių mini mokymus, kuriuos vedė Miglė Jakuntavičiūtė. Aštuntokai iš centro išėjo puikios nuotaikos ir pilni įspūdžių.

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-06-05


Ugnies žonglieriai vaikų gynimo dienoje

 

2019 m. gegužės 31 d. Rokiškio jaunimo centro neformali ugnies žonglierių grupė „Fireangels“ dalyvavo vaikų gynimo dienai skirtame renginyje. Nepaisant netikėtai užklupusio lietaus, mažieji Rokiškio gyventojai aktyviai domėjosi ugnies žongliravimu, susipažino su žongliravimo įrankiais ir turėjo progą patys pabūti žonglieriais. Džiaugėmės dideliu susidomėjimu, o iš šventės grįžome kupini įspūdžių.

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-06-04

_________________________________________________________________________________________________

Informacinis renginys
 

                                  Gegužės 31 d. J. Tumo-Vaižganto „Romuvos“ padalinyje vyko informacinis renginys. Keturiasdešimt 9 - 11 klasių mokinių susipažino su jaunimo centro veikla. Eurodesk tinklo savanorė Ugnė Jočytė pristatė Eurodesk tinklą ir savanorystės galimybes. Jaunuoliai žinias pagilino žaidimo  „Kas laimės milijoną? Laužyk stereotipus - savanoriauk“ metu. 

 

Metodinininkė Gitana Vošterytė, 2019-05-31

_________________________________________________________________________________________________
 

Jaunimo centre šeštokai


                              Gegužės 28 d. su jaunimo centro veikla susipažino Senamiesčio progimnazijos šeštokai. Komandinio darbo įgūdžių mokė savanoriai Tautvidas Teišerskis ir Airika Judakovaitė. Pradžia link neformalaus ugdymo jau padaryta!

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-05-28


Edukacinė programa „Atviros dienos kaime“

 

Gegužės 11 dieną grupė jaunuolių kartu su metodininke Gitana dalyvavo edukacinėje programoje „Atviros dienos kaime“. Jaunuoliai mokėsi kepti šakočius kartu su Laimute Sadauskiene. Taip pat jaunuoliai aplankė Ilzenbergo dvarą bei ūkį. Visi grįžome pilni įspūdžių ir su puikia nuotaika.

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-05-13


Protų mūšis „Demokratija – tai aš“

 

Gegužės 9 dieną vyko protų mūšis „Demokratija – tai aš“, skirtas Europos dienai paminėti. Jaunuoliai pasitikrino geografijos žinias bei sužinojo naujų dalykų apie ES. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir prizais.

Protų mūšio nugalėtojai:

1-ąją vietą užėmė Tautvidas Teišerskis

2-ąją vietą – Aidas Bagdonavičius

3-ąją vietą – Dainius Buckus

Sveikiname nugalėtojus!

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-05-13


Europos jaunimo savaitė

 

Gegužės 2 dieną vyko smiginio, kortų žaidimo „lagaminas“ ir stalo žaidimo „uno“ turnyrai, skirti Europos jaunimo savaitei paminėti. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir prizais.

Smiginio nugalėtojai:

1-ąją vietą užėmė Andrius Vaičiūnas

2-ąją vietą – Edita Aleinikovaitė

3-ąją vietą – Dainius Buckus

Kortų žaidimo „lagaminas“ nugalėtojas:

Dainius Buckus

Stalo žaidimo „uno“ nugalėtojai:

1-ąją vietą užėmė Ineta Bardzilauskaitė

2-ąją vietą – Andrius Vaičiūnas

3-ąją vietą – Dainius Buckus

Sveikiname nugalėtojus!

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-05-06


Turnyrai

 

Balandžio 30 dienos popietę vyko pool‘o ir stalo teniso turnyrai, skirti Europos jaunimo savaitei paminėti. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir puikiais prizais.

Pool‘o nugalėtojai:

1-ąją vietą užėmė Nojus Kaškevičius

2-ąją vietą – Henrikas Grigas

3-ąją vietą – Svajūnas Aleksiejus

Stalo teniso nugalėtojai:

1-ąją vietą užėmė Svajūnas Aleksiejus

2-ąją vietą – Aivaras Žukauskas

3-ąją vietą – Aidas Bagdonavičius.

Sveikiname nugalėtojus!

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-05-02


Akcija „Darom 2019“

 

Balandžio 30 dieną Rokiškio jaunimo centro jaunuolių grupė dalyvavo akcijoje „DAROM 2019“ kartu su Rokiškio miškų urėdijos miško apsaugos inžinieriumi Juozu Davainiu. Jaunuoliai prisidėjo prie švaresnės aplinkos išsaugojimo ir puoselėjimo. Padirbėję iš peties jaunuoliai mėgavosi skaniais pietumis gamtoje.

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-05-02

_________________________________________________________________________________________________

Mokymai „Peer to peer“

 

                                 Balandžio 12-13 dienomis vyko jaunimo mokymai „Bendraamžis - bendraamžiui“, kurių metu 14 jaunuolių grupė lavino darbo komandoje įgūdžius. Programą paruošė ir mokymus pravedė Tautvidas Teišerskis ir Miglė Jakuntavičiūtė. 

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 20019-04-15

_________________________________________________________________________________________________
 

        PASINERK Į POZITYVIOS ENERGIJOS SRAUTĄ! 


                                         Balandžio 11 d. 40 jaunuolių gaudė aukščiausią pozityvumo vaibą!

                                   „VIBELIFT“ – jau trečius metus iš eilės Vilniuje, „CONFER by Siemens arena“ vyko festivalis jaunimui. Jame renginio dalyviai klausėsi žymių profesionalų ir nusipelniusių žmonių pranešimų, dalyvavo konkursuose, improvizacijų treniruotėse, kūrybinėse dirbtuvėse. Renginyje buvo sukurta įtraukiančio siužeto istorija, apjungianti įdomų ir naudingą turinį, patyrimines užduotis, muziką, šokį bei įspūdingą vizualiką į nuostabią kiekvieno jauno žmogaus asmeninių atradimų ir inspiracijų kelionę.

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-04-12

_______________________________________________________________________________________________

Turnyrai jaunimo centre

                      

                                  Kovo 22 d. vyko biliardo pool'o ir stalo teniso turnyrai. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir prizais.

Pool'o nugalėtojai:
1-ąją vietą užėmė Miglė Jakuntavičiūtė
2-ąją vietą - Deimantė Žukauskaitė
3-ąją vietą - Atėnė Dascioraitė

Stalo teniso nugalėtojai:
1-ąją vietą užėmė Nojus Kaskevicius
2-ąją vietą - Rytis Prikockis
3-ąją vietą - Lukas Čyžas

Sveikiname nugalėtojus! 

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-03-25

 

 

_________________________________________________________________________________________________

  Karjeros pamokos Juozo Tūbelio progimnazijoje

 

                             Kovo 22 d. Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijoje vyko karjeros pamokos. EURODESK LIETUVA savanorė Ugnė Jočytė pristatė EURODESK tinklo veiklą. Apie jaunimo centro veiklas pasakojo darbuotoja Monika Varaneckienė.

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-03-25

________________________________________________________________________________________________

Varžybos Kauno „Žalgirio“ arenoje

 

                             Kovo 14 d. grupė jaunuolių vyko stebėti krepšinio varžybų. Žaidė Kauno „Žalgiris" - Miuncheno „ Bayern“. Rezultatu 85:79 rungtynes laimėjo Kauno „Žalgiris“.

 

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-03-15

_________________________________________________________________________________________________

 

                         Protų mūšis Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti                         

 

                                    Rokiškio jaunimo centre kovo 12 dieną vyko protų mūšis „Lietuva - tai aš, Lietuva - tai mes“, skirtas kovo 11-ajai paminėti.

I-oji vieta: Domantas Spundzevicius
II-oji vieta: Arvydas Vilčinskas
III-oji vieta: Ugnė Jočytė

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-03-13

_________________________________________________________________________________________________


Renginys „Talentų ringas“ Ramygalos AJC

 

                                Kovo 8 d. Ramygalos atvirame jaunimo centre vyko renginys „Talentų ringas“. Rokiškio jaunimo centrą atstovavo: šokių „EG DANCE“, ugnies žonglierių „FireAngels“ neformalios grupės. Renginyje dainavo Kristupas ir Deimantė. Visiems dalyviams įteiktos padėkos.
 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-03-12
 

_______________________________________________________________________________________________

                      Darbo komandoje įgūdžių formavimo mokymai                           

 

                            Kovo 1 - 2 d. vyko darbo komandoje įgūdžių formavimo mokymai, kuriuos vedė Tautvidas Teišerskis. Įvairių užduočių pagalba jaunuoliai išmoko bendrauti vieni su kitais, iškelti problemas ir kartu jas spręsti. Dalyviai gilinosi į save, taip labiau pažindami save ir kitus.

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-03-04

________________________________________________________________________________________________

Radviliškio jaunimo centrui - 6-eri

 

                                   Vasario 22 d. vykome pasveikinti Radviliškio jaunimo centro su šeštuoju gimtadieniu. Žiūrėjome koncertinę programą, dalijomės patirtimi vieni su kitais ir vaišinomės skaniais užkandžiais bei tortu. 

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2019-02-25

 

_________________________________________________________________________________________________

Diskusija su policininke
           

                                  Sausio 10 dieną jaunimo centre vyko diskusija apie alkoholio. tabako, psichotropinių medžiagų žalą, atsakomybes. Diskusijoje dalyvavo  Rokiškio rajono policijos komisariato, veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Jolita Baltrūnienė.

 

Metodininkė Gitana Kubilienė, 2019-01-11