į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 
Kultūros pasas » Tvari mada

Edukacija „Tvari mada“

 

Kas yra mada? Drabužis, pasirinkti aksesuarai - tai tam tikra kalba, savęs pristatymas aplinkai be žodžių. Spalvos, formos, simboliai gali būti naudojami kaip komunikacijos elementai. Edukacijos metu dalyviai susipažins su taikomojo meno ir mados samprata, nagrinės kaip pasikeitė taikomojo meno objektai aplinkoje, kaip keitėsi mada, kas tai įtakojo, kokie atpažįstami tarpkultūriniai skirtumai, kaip keitėsi vartotojiškumas, kuo svarbus tvarumas madoje, tvarios mados tęstinumas ir daiktų antrinis panaudojimas šiuolaikiniame pasaulyje. Edukacijos dalyviai susipažins su priemonėmis, kurios naudojamos dekoruojant, "atgaivinant" senus daiktus šiandien, bei išbandys jas praktiškai - kiekvienas dalyvis kurs savo išskirtinį dizainą ant marškinėlių, kuris prisidėtų prie jų asmeninio identiteto formavimo, "transliuotų žinutę" aplinkai. Visomis priemonėmis pasirūpiname. Baigtą meno kūrinį dalyvis pasiima sau į namus. Atsižvelgiant į mokinių amžių, įgūdžius, turimas žinias ir galimybes priimti ir suvokti informaciją, programa yra pritaikoma skirtingų gebėjimų vaikams(mokiniams).

Edukacijos tikslas: Supažindinti su šiuolaikinio taikomojo meno ir tvarios mados samprata bei įgalinti sukurti taikomojo meno objektą – individualaus dizaino marškinėlius.

Uždaviniai:

1. Plėsti dalyvių kultūrinį-meninį suvokimą.

2. Skatinti atsakingą vartotojiškumą.

3. Suteikti galimybę meninei saviraiškai ir identiteto formavimui.

Dalyviai:

Mokinių amžiaus grupė: 9-12 kl. mokiniai

Galimas mokinių skaičius : 7- 25

Paslaugos trukmė: 90 min.

Paslaugos kaina vienam mokiniui: Kultūros paso paslauga - 7,00 €. Užsisakyti galite per Kultūrinės edukacijos sistemą REGISTRACIJA