į pradžią turinys susisiekite  
Mobilusis darbas » Veiklos

_____________________________________________________________________________

 

Atnaujinome!

 

                           Nuo birželio 25 d. atnaujinome mobiliojo darbo su jaunimu veiklas. Darbuotoja Aurelija jaunimo laukia jų susibūrimo vietose.  Pirmadieniais - Juodupėje nuo 16 val. parke prie kultūros centro, antradieniais - Duokiškyje nuo 16 val. stadione prie kultūros centro, trečiadieniais - Kazliškyje nuo 16 val. prie buvusios mokyklos, ketvirtadieniais - Kriaunose nuo 16 val. prie buvusios mokyklos ir penktadieniais - Panemunyje nuo 15 val. prie bendruomenės namų. Kartu bendrausime, atsakysime į Jums rūpimus klausimus, konsultuosime ir smagiai praleisime laisvalaikį. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Aurelija Urbonienė, 2020-06-25
 

_____________________________________________________________________________


Juodupėje protų mūšis skirtas Nepriklausomybės atkūrimo dienai

 

Prieš trisdešimt metų kovo 11-ąją išreiškėme norą būti savo likimo ir savo šalies šeimininkais. Ta proga kovo 11-ąją Juodupės bendruomenės salėje vyko protų mūšis „Lietuva – tai aš, Lietuva – tai mes“. Protų mūšyje dalyvavo 6 komandos. Labai džiugu, kad į bendruomenės organizuotą renginį pavyko įtraukti ne tik Juodupės miestelio, bet ir Didsodės bei kitų aplinkinių kaimų jaunimą. Komandos pasitikrino istorines ir geografines žinias apie Lietuvą. Renginį vedė Rokiškio jaunimo centro savanoriai Miglė Jakuntavičiūtė ir Domantas Šinkūnas. Po atkaklios kovos I-ąją vietą iškovojo komanda „Vardan Tos“, II-ąją „Dėdė ir dėdienės“, III-ąją „Jaunimas“. Sveikiname nugalėtojus!

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2020-03-12


Netradicinės Užgavėnės Kazliškyje

 

                      Vasario 25 d. Kazliškio kultūros centre vyko netradicinė Užgavėnių šventė. Kadangi žiema buvo be sniego, Kazliškio jaunimas kvietė vietos gyventojus sudalyvauti stalo žaidimų popietėje. Šventės metu jaunuoliai patobulino organizacinius įgūdžius, pravesdami po vieną stalo žaidimą. Labai džiaugėmės gyventojų aktyvumu ir puikia nuotaika. 

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2020-03-02


Maisto gaminimo veikla Panemunyje

 

Vasario 21 d. Panemunyje jaunimas vykdė maisto veiklas – kepė keksiukus. Jaunuoliai pasiskirstė darbais: maišė tešlą, kepė ir serviravo stalą. Besimėgaujant iškeptais kepiniais jaunimas bendravo jiems aktualiomis temomis. Jaunimas ugdėsi komandinius įgūdžius. Vakaras praėjo smagiai bei turiningai.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2020-02-24


Kūrybinės-meninės dirbtuvės Duokiškyje

 

Vasario 11 dieną Duokiškyje buvo ugdomas jaunuolių bendruomeniškumas ir pilietiškumas. Duokiškio kaimo bendruomenė organizuos Vasario 16-osios dienos paminėjimo šventę, todėl jaunimo iniciatyva buvo daromi trispalviai malūnėliai. Malūnėliais jaunimas papuoš Duokiškio bendruomenės salę Vasario 16-osios proga.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2020-02-13


Kūrybinės-meninės dirbtuvės Panemunyje

 

Vasario 7 dieną kūrybinių-meninių dirbtuvių metu buvo ugdomas jaunuolių pilietiškumas. Jaunimas darydamas trispalves širdeles noriai prisidėjo prie Panemunio miestelio bendruomenės organizuojamo Vasario 16-osios Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginio. 

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2020-02-10


Komandinių įgūdžių užsiėmimai Duokiškyje

 

Sausio 14 d. Duokiškyje vyko komandinių įgūdžių užsiėmimai, kurių metu išryškėjo jaunimo kaip lyderio vaidmenys grupėje. Labiausiai lyderio vaidmenys atsiskleidė atliekant žaidimus susijusius su skaičiavimu, figūromis ir raidėmis. Užsiėmimų metu buvo ugdoma pagarba ir tolerancija vienas kitam. Atliekant refleksiją aptartos sėkmės ir nesėkmės bei išsiaiškinti jaunuolių tolimesni lūkesčiai.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2020-01-16


Maisto gaminimo užsiėmimas Kazliškyje

 

Sausio 15 d. Kazliškyje tvyrojo gera nuotaika. Jaunuoliai ugdėsi socialinius ir komandinius įgūdžius kepdami vaflius. Jaunuoliai pasiskirstė darbais. Vieni jaunuoliai mokėsi maišyti tešlą, kiti kepti vaflius, o treti mokėsi serviruoti stalą. Vakaras praėjo smagiai bendraujant, geriant arbatą ir skanaujant vaflius. 

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2020-01-16


Šv. Kalėdų belaukiant

 

Gruodžio 4 d. Kazliškyje tvyrojo kalėdinė nuotaika. Jaunuoliai su savanore Enrika Paviloniene gamino popierinę kompoziciją – „adventinis tortas“ ir karpė snaiges, kurios bus panaudotos bendruomenės namų papuošimui. Savanoris Kristupas Skuturna padarė kalėdinio pašto dėžutę, į kurią vietos bendruomenė dės parašytus kalėdinius atvirukus su palinkėjimais. Kūrybinių užsiėmimų metu jaunuoliai bendravo, padėjo vieni kitiems, ugdėsi kūrybiškumą.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-12-05


Kūrybinės dirbtuvės Duokiškyje

 

Gruodžio 3 d. Duokiškyje su jaunimu iš druskos tešlos gaminome kalėdinius žaisliukus ir karpėme snaiges. Žaisliukai bus panaudoti Duokiškio bažnyčios papuošimui. Darydami kalėdinius žaisliukus jaunuoliai mokėsi dirbti komandoje ir ugdėsi kūrybiškumą. 

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-12-05


Smagus laikas Juodupėje

 

Gruodžio 2 d. Juodupės jaunimas ugdėsi komandinius įgūdžius gamindami ir kepdami karštus sumuštinius. Viena jaunuolių grupė darė sumuštinius, kita kepė, o trečia jaunimo grupė laukdama kol iškeps sumuštiniai, paserviravo stalą. Vakaras praėjo smagiai bendraujant ir skanaujant savo gamybos sumuštinius.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-12-05


Atvirukų gaminimas Panemunyje

 

Lapkričio 29 d. Panemunyje kartu su jaunuoliais gaminome šv. Kalėdoms skirtus atvirukus. Atvirukai bus išdalinti Panemunio bendruomenės senjorams. Kūrybinių dirbtuvių metu jaunuoliai tarpusavy bendravo ir ugdėsi kūrybiškumą.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-12-03


Mokomasis vizitas į Telšius

 

Lapkričio 6–7 d. Rokiškio jaunimo centro metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu Aurelija Urbonienė dalyvavo mokomajame vizite Telšiuose. Vizito tikslas – susipažinti su mobiliojo darbo su jaunimu ypatumais Telšių rajone. Pirmąją mokymų dieną mokymų dalyviai susipažino su Telšių rajono mobiliojo darbo vietomis, komanda bei jų darbo specifika. Vizitų metu aplankytos kaimiškos vietovės, kuriose vykdomas mobilusis darbas su jaunimu. Antrąją dieną lektorė Saulena Pilitauskaitė pristatė mobiliojo darbo vykdymo etapus ir pateikė rekomendacijas tolimesniems darbams.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-12-02


Kūrybinės dirbtuvės Kazliškyje

 

Spalio 23 d. jaunimas su savanore Enrika Paviloniene gamino Helovyno šventei dekoracijas ir žibintus. Kūrybinių dirbtuvių metu buvo ugdomas jaunuolių kūrybiškumas ir tarpusavio bendravimas.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-10-24


Pokalbiai su jaunimu

 

Rugsėjo 26 d. su savanore Migle Jakuntavičiūte vykome į Panemunį. Su jaunimui kalbėjomės apie mobilųjį darbą su jaunimu, Miglė pasidalino savo kaip savanorės patirtimi. Merginos sužinojo apie jaunimo centro vykdomas veiklas, savanorystę ir apie galimybes išvykti į kitus jaunimo centrus, dalyvauti mokymuose ir tarptautiniuose mainuose.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-09-27


Smagus laikas Kazliškyje

 

Rugsėjo 25 d. Kazliškyje smagiai praleidome laiką. Savanoris Kristupas Skuturna supažindino  mergaites su įgarsinimo aparatūra ir kartu dainavo. Savanoris Domantas Šinkūnas kartu su jaunimu žaidė stalo žaidimą „Ligretto“. Jaunimas aktyviai įsitraukė į veiklas, kad nepastebėjome kaip prabėgo laikas.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-09-26


Sportas Žiobiškyje

 

Rugsėjo 24 d. grupelė jaunuolių Žiobiškio turistinėje bazėje aktyviai sportavo. Vaikinai mindami dviračius, bėgdami bėgimo takeliu, kilnodami štangas ir žaisdami stalo tenisą gerino fizinę sveikatą.

Laukiame vaikinų ir merginų kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 20 val., norinčių sportuoti ir palaikyti fizinę formą Žiobiškio turistinėje bazėje. Jei sportu nesidomite, galime pabendrauti prie arbatos puodelio ar pažaisti stalo žaidimus.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-09-25


Pirmasis susitikimas su jaunimu Kazliškyje

 

Rugsėjo 19 dieną vykome į Kazliškio kaimą susitikti su jaunimu. Savanoris Kristupas Skuturna pravedė smagius ir linksmus susipažinimo žaidimus, kurių metu pažinome vieni kitus. Po susipažinimo žaidėme stalo žaidimus. Susitarėme dėl veiklų kitų susitikimų metu.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-09-20


Pirmasis susitikimas su Didsodės jaunimu

 

Rugsėjo 18 dieną vykome į Didsodės kaimą susitikti su jaunimu. Savanorė Miglė Jakuntavičiūtė pravedė keletą susipažinimo žaidimų, kurių metu pažinome vieni kitus. Po smagaus susipažinimo žaidėme stalo žaidimus. Susitarėme dėl veiklų kitų susitikimų metu. Visi kartu tvarkėmės sporto salę.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-09-19