į pradžią turinys susisiekite  
Mobilusis darbas » Veiklos


Kūrybinės dirbtuvės Kazliškyje

 

Spalio 23 d. jaunimas su savanore Enrika Paviloniene gamino Helovyno šventei dekoracijas ir žibintus. Kūrybinių dirbtuvių metu buvo ugdomas jaunuolių kūrybiškumas ir tarpusavio bendravimas.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-10-24


Pokalbiai su jaunimu

 

Rugsėjo 26 d. su savanore Migle Jakuntavičiūte vykome į Panemunį. Su jaunimui kalbėjomės apie mobilųjį darbą su jaunimu, Miglė pasidalino savo kaip savanorės patirtimi. Merginos sužinojo apie jaunimo centro vykdomas veiklas, savanorystę ir apie galimybes išvykti į kitus jaunimo centrus, dalyvauti mokymuose ir tarptautiniuose mainuose.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-09-27


Smagus laikas Kazliškyje

 

Rugsėjo 25 d. Kazliškyje smagiai praleidome laiką. Savanoris Kristupas Skuturna supažindino  mergaites su įgarsinimo aparatūra ir kartu dainavo. Savanoris Domantas Šinkūnas kartu su jaunimu žaidė stalo žaidimą „Ligretto“. Jaunimas aktyviai įsitraukė į veiklas, kad nepastebėjome kaip prabėgo laikas.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-09-26


Sportas Žiobiškyje

 

Rugsėjo 24 d. grupelė jaunuolių Žiobiškio turistinėje bazėje aktyviai sportavo. Vaikinai mindami dviračius, bėgdami bėgimo takeliu, kilnodami štangas ir žaisdami stalo tenisą gerino fizinę sveikatą.

Laukiame vaikinų ir merginų kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 20 val., norinčių sportuoti ir palaikyti fizinę formą Žiobiškio turistinėje bazėje. Jei sportu nesidomite, galime pabendrauti prie arbatos puodelio ar pažaisti stalo žaidimus.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-09-25


Pirmasis susitikimas su jaunimu Kazliškyje

 

Rugsėjo 19 dieną vykome į Kazliškio kaimą susitikti su jaunimu. Savanoris Kristupas Skuturna pravedė smagius ir linksmus susipažinimo žaidimus, kurių metu pažinome vieni kitus. Po susipažinimo žaidėme stalo žaidimus. Susitarėme dėl veiklų kitų susitikimų metu.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-09-20


Pirmasis susitikimas su Didsodės jaunimu

 

Rugsėjo 18 dieną vykome į Didsodės kaimą susitikti su jaunimu. Savanorė Miglė Jakuntavičiūtė pravedė keletą susipažinimo žaidimų, kurių metu pažinome vieni kitus. Po smagaus susipažinimo žaidėme stalo žaidimus. Susitarėme dėl veiklų kitų susitikimų metu. Visi kartu tvarkėmės sporto salę.

 

Metodininkė mobiliajam darbui su jaunimu A. Urbonienė, 2019-09-19